Інформацію стосовно прийому дітей в перший клас дивитись на сторінці сайту "Публічна інформація" - "Правила прийому учнів"

До уваги батьків 1, 5 та 10 класів!!!! У
зв'язку із введенням карантину продовжено термін прийому заяв щодо зарахування учнів 1,5,10 класів закладу освіти до
15.08. 2020 року.

Адміністрація ліцею повідомляє, що прийом документів до завершення карантину буде здійснюватись дистанційно!!!
Документи (заяву, копію свідоцтва про народження дитини) та їх копії у сканованій формі без електронного цифровоого підпису можна надсилати на електронну скриньку ліцею st.kosiv@gmail.com, а також у Viber (+380972646424).
Медичні довідки форми: №086-1/о "Довідка учня ЗНЗ про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду" та №063/о "Карту профілактичних щеплень" можна буде надати пізніше.
Наказ про зарахування здобувачів освіти у 1 клас
Згідно частини 1 статті 13 Закону України "Про освіту"
Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.
Згідно частини 1 статті 18 Закону України "Про загальну середню освіту":
Місцеві органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування закріплюють за закладами загальної середньої освіти відповідні території обслуговування і до початку навчального року обліковують учнів, які мають їх відвідувати.Відповідно до пунктів 6 та 7 Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року № 367: Зарахування дітей до закладу освіти здійснюється, як правило, до початку навчального року та відповідно до території обслуговування.
Розпорядженням райдержадміністрації від 14 травня 2018 року № 212 за закладами початкової та базової середньої освіти закріплено території обслуговування.
Кiлькiсть переглядiв: 400

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.