Президент школи Цуприк Діана - переможець конкурсу "Лідер ХХІ століття"
/Files/images/lider2.jpg Впродовж 2 місяців відбувався районний конкурс «Лідер XXІ століття». Мета конкурсу – це визначення виховного та розвиваючого потенціалу участі школярів у процесі прийняття рішень на рівні району. Змагання відбувалось в 2 етапи. На очний етап 15 школярів 8-10 класів представили свої президентські програми та творче ессе «Я-лідер і за мною майбутнє». Кожна робота, то вияв індивідуальності та лідерських якостей молодих українців. За підсумками роботи журі було визначено 5 фіналістів: Вепрук Іванна, учениця Яворівської ЗОШ І-ІІІ ст., Явдошняк Марія, учениця Яблунівської ЗОШ І-ІІІ ст., Кричун Максим, учень Рожнівського НВК «Гуцульщина», Цуприк Діана, учениця Старокосівської ЗОШ І-ІІІ ст., Мазєн Іванна, учениця Косівського НВК-гімназії-інтернат.
./Files/images/lider1.jpg На очному етапі учасники пройшли три випробування, за підсумками яких було визначено переможця. Журі конкурсу оцінювало ораторські та комунікативні здібності учасників, вміння приймати управлінські рішення та розробляти стратегічні плани.
Переможцем конкурсу визнано Цуприк Діану, ученицю 10 класу
Старокосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Надія Ємець, методист методичного кабінету

Конкурс-виставка "Сім'я без насильства" Завантажити...

/Files/images/чорний ліс.JPG

У період з 05 по 14 серпня 2014 року у с. Козино Тисменицького району на базі військово-патріотичного центру «Воїн-патріот» проводився обласний етап ХХІ молодіжної патріотичної науково-пізнавальної програми «Чорний ліс-2014». Захід приурочили відзначенню сторіччя Січового стрілецтва та вшануванню пам’яті Героїв Небесної сотні. У Програмі взяли участь команди «Грім» Богородчанського району, «Янтар» Галицького району, «Лідер» Городенківського району, «Круки» Коломийського району, «Горяни» Косівського району, «Роксолана» Рогатинського району, «Патріот» Рожнятівського району, «Соколи» Тисменицького району, «Дністряни» Тлумацького району, «Воїни світла» м. Івано-Франківська, «Джура» м. Калуша та «Пробій» м. Яремче. Учасникам пропонувались різноманітні конкурси, вікторини з історії визвольних змагань рідного краю, знання фольклору та етнографії. Команди йшли в одноденний похід, змагались у конкурсі лісових кухарів та на краще виконання патріотичних пісень, метали гранати, стріляли з пневматичної гвинтівки.

Завдяки підготовці та настановам досвідчених керівників Ласитчука Юрія Михайловича, керівника гуртків Косівської філії ОДЦТКУМ, та Пасайлюка Тараса Михайловича, заступника директора з виховної роботи Старокосівської ЗОШ І-ІІІ ст., команда «Горяни» посіла VI місце. «Чорний ліс» - програма, яка виховує у молодого покоління почуття патріотизму, стійкість, витривалість, докорінно позитивно змінює ставлення до народних звичаїв та традицій, сприяє утвердженню серед молоді здорового способу життя. Саме на таких молодіжних патріотичних заходах виховуються справжні патріоти, вірні сини та дочки нашої України.

Кiлькiсть переглядiв: 517

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.